İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Numeroloji Nedir? Kadim Sayılar

Hayat, sıradan olamayacak kadar sırlarla doludur ve tesadüf zannettiğimiz her şeyin, ötelerden yükselen bir anlamı vardır. Bazılarımız bunu dinlerle açıklar, bazılarımız enerjiyle… Açıklamaya  değer bulanların  çıkış noktası  ise şudur: Dünyaya pusulasız gelmiş olamayız.

Numeroloji, her şeyin “Sayısal bir düzende” ilerlediğini savunur. Rastlantı dediklerimizin de  sayılardan örülmüş pusulalar olduğunu ve kişisel tercihlerimizin bu pusulalarla vücut bulduğunu…

Hepimiz ara ara “tesadüf” ya da “işaret” dediğimiz mesajlar alıyoruz. Belki de çok sık alıyoruz ama bazılarına kör kalıyoruz. Bazılarına ise,  bu işaretleri görmenin bilime sırt çevirmek olduğunu sanıp kulağımızın üstüne yatıyoruz.

Tabiat açık bir kitap gibi duruyor. Okumasını bilen okuyor. Bilmeyenler de sadece kadere isyan ediyor. Bizi evlere hapseden korona mesela, işaretlerini göndermedi mi yıllardır? Dünyanın “Yoruldum insanlardan” deme şekli olamaz mı? Biraz açılın dünya nefes alsın isteği cümle kurmadan da anlatılamaz mı?

İşte aslında numeroloji tam da bunu söylüyor. Mesajları harflere değil,  rakamlara sığdırıyor.

Yukarıdaki mottoyla yayın hayatına başlayan http://www.kadimsayilar.com sizlere rakamların büyüsünden ip uçları veriyor. İnstagram hesabı, shopier veya trendyol üzerinden ürünlerine ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.